Své POVÍDKY mi zasílejte na email kolkovaterezka@seznam.cz

Únor 2008


Nicky a Sara montáže☺♥

29. února 2008 v 23:07 | Sara Sanders |  Wallpapery-dvojky
Tohle jsou takový montáže,takový zvláštní obrázky řekla bych☺☺

Angela Montenegro☺

29. února 2008 v 23:00 | Sara Sanders |  Angela Montenegro
Angela Montenegro není jedním ze šprtů. Je to umělkyně, volnomyšlenkářka a nespoutaná bytost. Spojuje své schopnosti s týmem při forenzní rekonstrukci obličeje obětí.
Je temperamentní a velmi inteligentní; vylepšuje a udržuje laboratorní 3-dimenzionální grafický simulační počítačový systém. I když je naprosto jinak sociálně založená než zbytek týmu, intelektuálně se velmi dobře všichni doplňují.
Angela je otevřená, přátelská a srdečná. Vypadá to, že na sebe vzala roli zdroje života týmu: spřátelila se s Tempe (oslovuje ji "drahoušku") a snaží se ji alespoň jednou za čas donutit, aby se šla pobavit; a také slouží jako poradce a "sociální kouč" Zacka. Její vztah s Jackem se zdá být pracovní, avšak ke konci 1.série se začínají pomalu sbližovat a zdá se, že se Jackovi líbí. Jsou vlastně jediní z týmu, kdo se alespoň trochu dají nazvat "normálními lidmi". Angela má slabost pro pohledného agenta Bootha, což je zřejmé pro každého, kdo je v dohledu či doslechu.
O její rodině toho víme velmi málo, ačkoliv bylo odhaleno, že je dcera Billyho Gibbonse ze ZZ Top. Kromě této informace a přehlídky mužských tváří a vtipných příhod z jejího milostného života se o ní příliš neví. Jednou se zmíní, že se provdala při ceremoniálu ohně a vody na Fidži. Není si jistá, zda je toto manželství platné a nemá sebemenší tušení, kde se její "manžel" v současné době nachází.
Angela je nejsofistikovanější postavou z celého týmu, zejména co se týká milostných záležitostí. Téměř v každé epizodě se dozvídáme něco o jejích sexuálních zkušenostech. Také je často přitahována muži, ze kterých se vyklubou viníci zločinů, které Booth a Tempin tým vyšetřují.
Představitelka Angely se jmenuje Michaela Conlin☺☺☺

Dr.Temperance Brennan "Kůstka"

28. února 2008 v 17:47 | Sara Sanders |  Temperance Brennan
Temperance je velmi talentovaná, ale jednostranně zaměřená na svoji práci a zdá se, že jí chybí jakékoliv sociální schopnosti. Vypadá chladná a neschopná vcítit se do druhých. Jak se ale seriál rozvíjí, pomalu se na povrch dostávají Tempiny vnitřní emoce a odhaluje se její minulost.
Svoje pracovní zaměření si vybrala proto, aby zjistila, co se stalo s jejími rodiči, kteří zmizeli beze stopy když byla Tempe ještě malá. Poté strávila dosti nepěknou dobu v pěstounské rodině, než ji zachránila její babička. Tempe má jednoho bratra - Russe, se kterým se nevídá, jelikož mu vyčítá, že se o ni nepostaral, když ho potřebovala. Nakonec je však spojí zjištění, že jejich matka je mrtvá.
Její ostatky byly objeveny již v roce 1998, avšak byly založeny v Jeffersonově Institutu jako neidentifikovaná oběť. Zjistilo se, že Tempina matka zemřela na hematom nebo poranění mozku, ale ne ihned, a pravděpodobně se nevrátila domů ze strachu o bezpečí svých dětí. Tempe zjistila, že její rodiče byli bankovní lupiči, kteří během 70.let cestovali se známým gangem. Rodné jméno Brennanové je Joy Keenan a její bratr je Kyle, ale rodiče si nechali změnit jak svá jména, tak jména dětí, aby se tak ochránili. Otec Tempe je stále naživu, ale není známo, kde se nachází - víme jen to, že Tempe zanechal vzkaz na záznamníku, ať ho nehledá, protože by jí to uvedlo do nebezpečné situace.
Tempe byla zjevně nadaná již od mládí, což zaznamenali i její profesoři, včetně profesora forenzní antropologie, se kterým se Tempe zapletla.
Tempe má naprosto nulovou znalost dnešní moderní pop kultury. Nesčetněkrát se stalo, že někdo zmínil notoricky známou osobnost či událost ze světa kultury a Tempe na to reagovala slovy "Netuším co to znamená.
Chemie mezi Tempe a jejím "partnerem," agentem Seeley Boothem, je pro diváky zřejmá, avšak oni dva jí mnohdy nevidí a potlačují ji. Jejich jednání odráží v podstatě nejistý vztah mezi Tempe a Andrew Ryanem z knižní série od Kathy Reichs.
Kůstku záhrála skvělá a půvabná herečka Emily Deschanel♥♥♥

Zvláštní agent FBI-Seely Booth♥

28. února 2008 v 17:40 | Sara Sanders |  Seeley Booth
Seeley Booth býval armádním ostřelovačem u Rangerů a nyní pracuje jako agent FBI. Často konzultuje své případy s Dr. Brennanovou a jejím týmem "Šprtů," jak je nazývá. Když přijde na řešení zločinů, má Booth naprosto jiný přístup než Tempe, přičemž preferuje lidštější a intuitivnější metody vyšetřování. Zatímco Booth shromažďuje informace, Tempe a její tým odhalují nedocenitelné poznatky o oběti. Booth však považuje jejich prostředky za příliš odlidštěné a doplňuje je o svou intuici a znalosti - což tvoří naprostý protiklad k tvrdému, objektivnímu a analytickému přístupu Brannanové.
Booth je prototypem tzv "amerického hocha" - nyní dospělého. Je světaznalý, lehce navazuje kontakty a to zejména s ženami (v kontrastu s vtipnými pokusy členů Tempina týmu o sblížení s opačným pohlavím).
I když Booth udržuje svůj osobní život v naprosté tajnosti a neplete ho do života pracovního, postupně na povrch začínají vyplouvat mnohé informace. Booth je věřící člověk (katolík) a skrze práci v FBI se snaží splatit svůj dluh vůči lidem, které zabil jako ostřelovač. Měl pletky s právničkou Tessou. Také má čtyřletého syna Parkera, z předchozího vztahu se ženou jménem Rebecca (nikdy se nevzali - ona ho odmítla). Jednou se Booth zmínil, že má bratra Jareda. Kdysi míval problémy s hráčskou závislostí, ale dostal se z toho.
Mezi ním a Tempe to zvláštně jiskří. Oba se vzájemně respektují, i přesto, že se vždy nechápou, což je přinejměnším základem romantického napětí v rámci jejich vztahu. Booth také zjevně žárlí na Tempina přítele Davida.
Booth jednou nechal Tempe zatknout za postřelení vraha, který ji chtěl upálit. I když nebyla odsouzena, fakt, že byla již jednou uvězněna za těžký zločin, znamená, že FBI jí nepovolí nosit zbraň.
Jistě nemusím říkat,že skvělého,vtipného a ještě k tomu krásného Agenta Bootha stvárnil skvělý David Boreanaz♥♥♥
zdroj:gilly8bones.estranky

Info about Bones♥

27. února 2008 v 20:46 | Sara Sanders |  Bones
Pár slov na začátek o nové rubrice seriálu Bones!
Seriál Bones se na televizních obrazovkách objevil poprvé 13. září 2005 na stanici FOX Network a první série běžela až do 17. května 2006. Druhá série začala 30. srpna 2006 a končí v květnu 2007. V hlavních rolích hrají: David Boreanaz (zvláštní agent FBI Seeley Booth), Emily Deschanel (Dr. Temperance Brennan), Michaela Conlin (Angela Montenegro),Eric Millegan (Zach Addy),TJ Thyne (Dr. Jack Hodgins) a Jonathan Adams (Dr. Daniel Goodman).

Hlavní seriálová postava je pojmenovaná po hrdince knih spisovatelky Kathy Reich, forenzní antropoložce, avšak televizní verze je napsaná spíše podle Kathy samotné.

Obsah

Seriál můžeme zařadit jako mysteriózní thriller či kriminální drama, které se točí kolem série případů, řešených dosti svérázným týmem lidí, vedených doktorkou Temperance Brennan v Jeffersonově Institutu, a agentem FBI Seeley Boothem.

Tým Temperance Brennanové obstarává vědeckou expertýzu - tj. jakýsi vnější pohled - do světa kriminálního vyšetřování, zatímco agent Booth přináší intuici a jiné "lidské" vlastnosti. To vede často k napjatým vztahům, avšak výsledek je lepší než při samostatné práci obou stran týmu.


ERIC banners☺

26. února 2008 v 11:14 | Sara Sanders |  Bannery s Gregem
♥♥♥♥♥♥♥♥

Catherine 5x icons☺

25. února 2008 v 16:59 | Sara Sanders |  Avary s Catherine
Teda mně se nejvíc líbí ten čtvrtý hýbací jak tam cathy tak rychle hejbne tou hlavou☺☺☺☺

Sexy Nicky icons♥♥♥

25. února 2008 v 14:57 | Sara Sanders |  Avary s Nickem
NJ náš Nicky je Sexy♥♥♥♥♥

Uuuuuuuuuuuuf☺

24. února 2008 v 20:27 | Sara Sanders |  Já a bloček
Ahojenky lidiškové☺
Tak rozcestníky jsem dneska stihla udělat,což mě docela překvapilo,protože jsem čekala,že u toho strávím celej týden,ale šlo to docela rychle.Myslím,že je to teď více přehlednější a taky to vypadá(snad) líp graficky.
Taky jsem udělala nový design......teda ne moc nový jen jsem pozměnila barvy,ale líbí se mi to:)Snad vám taky:)
A teď přemýšlím zda tu dát i jiné seriály.Konkrétně přemýšlím o seriálu Sběratelé kostí v originále Bones.Tenhle seriál je totiž úžasnej a teď když skončila CSI tak jsem se stala maniak do tohoto skvělího seriálku.Hodně mě ovlivnil.A navíc jak jsem tak koukala tak návštěvnost za posledních pár týdnů prudce klesla,tak mě napadlo,že dát sem i jiný seriálky by bylo zajímavý.
Byla bych moc ráda,kdybyste mi do komentíků napsali jak to vydíte vy.....a jestli by vám tady vadili i jiný seriály nebo třeba který seriály by vám tady vadili a který ne.Byla bych vám moc vděčná.
Já se asi stejně rozhodnu podle sebe,ale chci znát váš názor☺Takže vám předem děkuju a pro dnešek se s váma loučím vaše Sara Sanders☺☺

Gil & Cathy♥

24. února 2008 v 20:13 | Sara Sanders |  Wallpapery-dvojky
Opět pár wallíků pro příznivce Grillows♥