Své POVÍDKY mi zasílejte na email kolkovaterezka@seznam.cz

Leden 2009

George Clooney-Batman a Robin

31. ledna 2009 v 23:40 | Sara Sanders |  About George/Doug
George Clooney zítra od 13:55 na Primě ve filmu Batman a Robin.


Doktor Victor Fries se dal na dráhu elitního zločince. Stal se z něj Mr. Freeze - zimu milující šílenec, kterému však jeho nadpozemské síly rychle docházejí, pokud se vzdálí ze svého mrazicího skafandru, poháněného těmi nejlepšími a největšími diamanty. Ochránce pořádku Batman to tentokráte nemá jednoduché i proto, že jeho přítel Robin má dost Batmanova mentorování a chce dokázat, že je lepší, hezčí a schopnější než jeho velký učitel. Situaci komplikuje ještě nemoc věrného Batmanova sluhy Alfréda a ambiciózní vědkyně Pamela Isleyová alias žena smrtících polibků - Poison Ivy.Epizody-7.řada

31. ledna 2009 v 23:33 | Sara Sanders |  Epizody

1.Stavba na zabití:1.část
Ve známém cirkusu je při předvádění náročného představení umělci nalezena mrtvá žena. Bohužel kvůli bezpečnosti ostatních muselo být její tělo ihned z místa činu odtaženo...


2.Stavba na zabití:2.část
Sára a Grissom pokračují v prohlídce místa činu, kde nalezli mrtvého u snídaně. Ukazuje se, že obětí se stala rocková hvězda Izzy Delancy. CSI vyslýchá chůvu, která tělo nalezla, a poté manželka, jež jako hlavního podezřelého označila nezletilého syna Izzyho z prvního manželství, Svena. V žaludku oběti se najde klíč od sejfu. Další vyšetřování zjistí, že přístup k sejfu měla chůva a že poskytovala informace o rodině bulvárnímu tisku, navíc měla s Izzym též poměr. K činům se přizná, vraždu však odmítá. Podezřelou je i Dusty, matka Svena, neboť se ukáže, že její sňatek s Izzym nebyl legitimní a tudíž nemá nárok zdědit autorská práva. Má však alibi. Mezitím je unesena Catherinina dcera Lindsay. Vyšetřování potvrdí, že nebyla vybrána náhodně. Grissomovi rozhodne, že bude třeba prověřit staré případy.


3.Visačky
Grissom přivede na pitevnu skupinu studentů a seznamuje je s prací laboratoře. Před studenty se otvírají případy několika obětí. Mladá žena, policistka, byla nalezena v hotelovém výtahu mrtvá, zabalená jen v ručníku. Pitva potvrdí, že byla skutečně utopená tak, jak už se jevilo při prvním ohledání. Stopa vede k Asiatovi, úspěšnému architektovi, vyznavači Feng - Shui, kterému oběť dělala ve volných chvílích osobní stráž. Druhá oběť, žena, údajně spadla při horské túře se svým manželem z útesu. Jenže při pitvě se zjistí, že ji někdo musel šlápnout na prsty, když se křečovitě držela skály. Warrick má lehké hledání, mobilní telefon byl v době vraždy zapnutý na snímání videosekvencí. Další mrtvola, mladý muž, byl ubodán na benzínové pumpě. Shodou okolností, kvůli autonehodě, zahynul o několik okamžiků později i jeho vrah. Proč vraždil, zjišťuje Nick. Poslední případ se týká dvou mrtvých mužů, pořezaných motorovou pilou. Grissom a Sara zjistí, že majitel pily se rozváděl s manželkou a ve vzteku rozřezával vybavení domácnosti. Soused, který nemohl vydržet hluk, si na něj došlápl...


4.Buchařina
Obětí je Vasco Ruiz, jehož tělo je nalezeno v noci na parkovišti. O pár bloků dál je napadena mladá žena, Jessica, kterou přepadl muž v prasečí masce. Je těžce zraněna, ale žije. V puse Vaska je při pitvě objeven namalovaný nehet od nohy a na oblečení oběti je zřetelných přinejmenším pět otisků bot. Zvažuje se varianta, že se jedná o jakýsi projev nesnášenlivosti, neboť jednou z obětí je Hispánec, zatímco druhou Židovka. Zároveň majitel krámku s lihovinami nahlásí, že do jeho obchodu vtrhl gang výtržníků, který krámek vyraboval. Nikoho z nich neviděl, pouze se mu podařilo jednomu z gangu strhnout mikinu. Greg se poté stává přímým svědkem útoku, nepočká však na posily, neboť by to napadený nemusel přežít, a najede do skupiny výtržníků autem a srazí jednoho z nich. Vzápětí se však gang vrhne na Gregovo auto, vytluče okýnka, vytáhne Grega ven a ubije a zkope ho téměř k smrti, poté na něho ještě jeden z výtečníků plivne. Greg končí v nemocnici, původní oběť, Stanley Tanner, také, ale útok přežil, zatímco student, kterého Greg srazil autem, svému zranění podlehl. Catherine vyslýchá mladou ženu, Cha-chu, jejíž číslo mobilu vyšetřovatelé našli na Vaskově mobilu. Ukáže se, že nevolal Vasco, nýbrž přítelkyně Cha-chi, Tara, která ji zvala na party s jejím přítelem "Pigem". CSI odhaluje skupinu mladých lidí, kteří se baví tím, že o víkendech pro zábavu tlučou turisty. Vyšetřování trochu zkomplikuje muž Dean Harden, který dorazí mírně ztlučený na policii s tím, že ho přepadl gang a uloupil mu peníze. Vzápětí se ukáže, že si celou věc vymyslel, že to považoval za dobrý způsob jak vyřešit svůj dluh. Mezitím Nick a Catherine dojdou k závěru, že je to právě Tara, která je dovede k onomu podivnému gangu, a donutí ji napsat SMSku, kterou vyláká Piga a další lidi na známé místo. Tam je CSI pozatýká. Překvapující je, že až na Piga jsou všichni nezletilí a páchají násilí jen proto, že nemají nic lepšího na práci.


5.Křížem krážem
Ve velkém katolickém kostele najdou dvě jeptišky ukřižovanou a pověšenou ženu přímo nad oltářem. V hledáčku týmu se ocitá i kněz Frank Berlin, na jehož šatech byla nalezena krev. Před kostelem pak Catherine najde auto, které si oběť půjčila od svého známého. Tyto všechny stopy a fotky nalezené v bytě oběti policisty přivedou k zjištění, že oběť kdysi skutečně chodila s knězem Frankem. On potom vstoupil do semináře a ona si začala s jejich společným známým Cody Whitem. Vyšetřování mírně zkomplikuje přiznání jedné z jeptišek, že oběť zabila ona. To však vzhledem k její fyzické konstrukci není možné a policisté nakonec odhalí, že oběť zabil Cody, když mu žena sdělila že odchází za knězem Frankem. K Frankovi se potom přišel dokonce ze svého činu vyzpovídat. Ten nemohl policii nic prozradit, neboť šlo o zpověď.


6.Vyhaslý
Pohřešují se dva chlapci ve věku deseti let, Jason Crowley a Lucas Hanson. S jejich případem pravděpodobně souvisí i požár vozu známého pedofila Carla Fishera. Lucas trávil často čas po škole s Jasonem, o kterého se stará jeho dědeček Terrance. Ten je přesvědčen, že kluci si někam zaběhli a jejich zmizení ho příliš nevzrušuje. Lucasova matka je je zase přesvědčena, že jí syna vzal její bývalý přítel. Najevo však vychází skutečnost, že dědečka Terrance vyhodili před časem jako trenéra z fotbalového týmu za zneužívání hráčů. Pak se na golfovém hřišti se najde tělo mrtvého Lucase a v odpadní rouře poblíž brýle patřící Jasonovi. Vzápětí se podaří nalézt i Jasona, naštěstí živého, jak míří autobusem za otcem, který pracuje v Houstonu. Uvědčí jeho výpověď pedofila Carla, nebo dědečka Terrance?


7.Post Mortem
Je nalezeno tělo 65leté Penny Gardenové, která napůl trčí z rozbitého okna malého domku. Při pitvě se prokáže, že žena trpěla rakovinou plic v pokročilém stadiu. Zarážející je, že u ní nebyly nalezeny žádné léky na tišení bolesti. Pitva prokáže, že byla před smrtí omámena nikotinem. Prvním podezřelým je její synovec Henry Briley s kriminální minulostí, který u své tety už jistou dobu žije. Vyšetřování však jeho vinu nepotvrdí a soustředí se na ženina souseda, drogového dealera. Ten však tvrdí, že žena mu naopak léky prodávala. Nadprůměrné příjmy ženy, právě tak jako její záliba v kouření, likérech a drobném hazardu pravdivost jeho slov potvrzují.


8.Shoda okolností
Téže noci jsou nalezena těla dvou totožných žen, identických dvojčat. Ačkoliv jsou zprvu případy řešeny odděleně, vyšetřovatelé najdou brzy souvislosti. Amanda Sinclairová, která má rodinu, manžela Garyho a synka Henryho, je zastřelena při cestě do čistírny. Jill, uznávaná šéfredaktorka, která žije sama, je krátce po té nalezena oběšena. Pitva však prokáže, že se jednalo o vraždu. Obě ženy mají stejné zvyky, nosí stejné oblečení, hodinky, stejný lak na nehty, mají i stejné auto. Jak se však ukáže, mezi sebou se neznaly. Narodily se paní Doře Pomerantzové, která otěhotněla, když jí bylo osmnáct, a protože se její přítel vrátil z války ve Vietnamu mrtvý, předala děti k adopci.


9.Živoucí legenda
V jezeře je nalezen kadilak ze 70.let patřícící známému gangsterovi Mickeymu Dunnovi, který byl spojován s vraždou v srpnu 77 a od té doby pohřešován. Ve voze je nalezena lebka se stopou po kulce. Mezitím se v baru seznámí zpěvák Michael s Kenem na vozíčku a po dobře stráveném večeru se vracejí domů. Michael pomáhá Kena tlačit a to tak, že místo k jeho vozu ho záměrně pustí pod projíždějící auto. U oběti se nalezne černobílá fotka starého Las Vegas. Další v pořadí je Mason Carter, který vychází z hotelového pokoje prostitutky, když je vlákán do jiného pokoje a uškrcen. V puse se najde další totožná fotka Las Vegas. Warrick si vzpomíná na historku o policistovi na motorce, Eddie Sanchezovi, který pronásledoval Dunna a od té doby o něm rovněž nikdy nikdo nic neslyšel. Další vyšetřování vede k jednomu z Mickeyho přátel, Derekovi Paulovi, ten před policisty zprvu utíká, ti ho vzápětí chytí, ale opět ho musí pustit. Krátce na to je zastřelen. I poslední z Mickeyho přátel, D´Angelo, je nalezen mrtev. CSI odhalí, že za vraždami je samotný Mickey, který při vraždění používal různé masky a vystupoval ji jako rybář, který objevil kadilak. Kostra nalezená v autě patřila policistovi Sanchezovi, jehož Dunn kdysi zabil. Podle kreditní karty, kterou odcizil D´Angelovi, ho CSI dopadne, Dunn při výslechu dostane infarkt a je přesvědčen, že kvůli kulce, kterou má v těle už téměř třicet let, mu moc času do konce života nezbývá. Jaké je jeho překvapení, když mu Catherine v nemocnici onu kulku ukáže a zároveň ho přesvědčí o tom, že je již jiná doba a on už není tím, kým býval.


10.Lokomotivy
CSI vyšetřuje vraždu Raymunda Suareze, který pracoval na noční směně v drůbežárně a skončil v bazénku pod elektrickým proudem, který sloužil k omračování kuřat před zabitím. Jeden z členů údržby, Ernie Dell, naznačuje možný motiv vraždy - Raymundo měl poměr se šéfovou ženou. Vzápětí však Grissom dostává další model místa činu a je jasné, že za vším je vrah, kterého detektivové již "znají". Izzy Delancy ostře vystupoval proti drůbežárně a způsobil jí svým vystoupením velké finanční ztráty. Policisté zároveň vyšetřují neuvěřitelný příběh Maxe Sullivana, kterého našli napůl zabetonovaného na staveništi a vedle něho v betonu ležela jeho žena.

11.Odjezd z Las Vegas
Catherine svědčí v případu vraždy, kdy Jay Finch před třemi lety zabil svou vlastní matku. Ačkoliv je obžalovaný shledán nevinným, Catherine je přesvědčena o tom, že zločin spáchal a navíc zřejmě zabil ještě další dva lidi. Na vražedném noži byla totiž nalezena krev dalších dvou žen, které byly navzájem příbuzné. Catherine se s Nickem vydávají do malého městečka v Nevadě, kde byla zavražděna Laura Montoya a její dcera. Za jejich vraždu byl odsouzen instalatér Guffey. Při rozhovoru se však odsouzený Catherine přizná, že nikoho nezabil, že těla objevil, vraždy nahlásil, ale kvůli své minulosti zpanikařil a utekl. Catherine vyslýchá i malého synka oběti, který se před vrahem schoval a možná něco viděl. Díky jeho výpovědi je nalezen krvavý otisk na plechovce se sušenkami patřící Jayi Finchovi.


12.Krásná neznámá
Řeší se případ mrtvého těla nahé dívky, které bylo nalezeno v jedné ze čtvrtí Las Vegas známé drogovými dealery a prostitutkami. Vrah po sobě dobře uklidil stopy. Podle otisků prstů je dívka identifikována jako 17letá Veronika Sorensenová, kterou rodiče nahlásili jako pohřešovanou před dvěma měsíci. Rodiče zprvu Veroniku nepoznávají a přesvědčí je až tetování, nechtějí ani svolit k pitvě. Do případu se zapojuje posila z Trentonu, Michael Keppler, který má týmu vypomoci po dobu nepřítomnosti Grissoma. Pitva určí, že dívka byla třikrát přidušena, že se jednalo o dušení při sexuálním aktu, jak tomu nasvědčuje i vaginální trauma. Sperma se nenašlo, vrah použil kondom a v krvi oběti jsou nalezeny stopy extáze. Catherine hned vyhledává podobné typy obětí a vražd a vytipuje si tři neidentifikované dívky, oběti vražd z let 1975, 1989 a 1999. Všechny byly nalezeny ve stejné pozici a se stejnými příznaky. Bohužel, jak se zdá, policisté - předchůdci si s vyšetřováním moc velkou hlavu nedělali. Zdá se, že vrah před dušením používal sedativum, které po sobě nezanechávalo stopy. Dochází k exhumaci těl a vyšetřovatelé si všimnou stříbrného amalgamu. Navíc u oběti z r. 99 jsou jasné stopy chloralhydrátu používaného dentisty jako sedativum. Z daného důvodu se vyšetřovatelé zaměří na zubaře Lowryho a dají si skutečně velkou práci, aby z otisků zubů získali usvědčující důkazy. Protože však lékař odmítá sdělit jména obětí, jsou dívky opět pohřbeny do společných hrobů.

13.Drom
Obětí je Danilo Zamesca, který poté, co byl jeho syn zastřelen drogovým dealerem, zasvětil život službě veřejnosti. Má dokonalý přehled o drogových dealerech a jejich dodavatelích. Tím spíš je zarážející, když je nalezen v autě na opuštěném místě a ve voze jsou objeveny drogy. Otisk prstu vede vyšetřovatele k domněnce, že za vším je Thomas Simon, že se ho Zamesca snažil zlikvidovat, a to ho stálo život. Protože Simon zdařile uniká, použije Keppler poněkud nestandardní metody a předstírá spáchaný zločin podobný skutečnému, aby se Simon cítil v bezpečí. Dokonce se najde údajný vrah, jenž se k činu přizná. Keppler přemluví ke spolupráci Catherine, která způsoby, při nichž musí podvádět vlastní kolegy, neschvaluje. Nicméně na krátkodobou spolupráci kývne. Kolegové však brzy zjistí, že není vše tak, jak jim Catherine a Keppler říkají, a pátrají na vlastní pěst. Nakonec se však podaří Simona vypátrat a obvinit ho i z vraždy Moniky Carterové, bývalé právničky a spolužačky Zamesca, závislé na drogách, kterou Simon použil jako návnadu. Epizoda končí přijetím protidrogové legislativy, na jejímž prosazení měl Zamesca nemalý podíl.


14.Nenucený výsek
Obětí údajného požáru je Ross Neddy, bývalý vězeň, který byl odsouzen za domácí násilí. Právě byl propuštěn z vězení a v obchodě, kde došlo k požáru, pracoval teprve několik dní. Pitva však prokáže, že ho někdo ho zabil, aby získal jeho kosti a tkáně a založil požár, aby vše vypadalo jako nehoda. Zbytek týmu vyšetřuje smrt bohaté ženy, která byla zabita ve vlastním domě a její smrt nahlásil manžel, který se právě vrátil ze služební cesty. Ukazuje se, že žena využívala služeb Jessieho, společníka jednoho ze zábavních klubů. Překvapením pak je fakt, že žena je jeho matkou.


15.Zákon přitažlivosti
Kepplera z týmu Kriminállky Las Vegas vyhledá jeho dávný přítel, Frank McCarty, policista z Trentonu. Chce po něm malou službu. Keppler však nemá moc chuť něco řešit. Vzápětí je v hotelovém pokoji zastřelen McCartyho přítel Dennis Graves, který s ním přijel do města. Společně s ním byla zastřelena i jednoruká prostitutka. Keppler týmu neprozradí své přátelství s Frankem, neustále se mu však vracejí vzpomínky na Frankovu dceru Amy, se kterou chodil. Amy byla znásilněna a zabita a Keppler si s údajným vrahem vše vyřídil po svém. On, Frank i Dennis o celé záležitosti dlouhá léta mlčeli, teď se však objevují nové skutečnosti.


16.Čertík z krabičky
Grissom konečně otevře balík, který obdržel, a v něm objeví další miniaturu, poukazující na vraždu, která se má odehrát již pozítří. Celá věc je o to záhadnější, že člověk, o kterém se Grissom domnívá, že je vrah, je již sám po smrti. Ale kdo by mohl miniaturu poslat, když fakta o miniaturách nebyla nikdy poskytnuta tisku a modely nebyly ani vyfotografované? Zdá se, že Ernie Dell se se svým přiznáním snažil někoho krýt a chránit. Z modelu je jasné, že oběť má být udušena a vyšetřovatelům nezbývá než hledat podle zevnějšku budovy. Naštěstí se jim včas podaří identifikovat zobrazený byt a aby dopadli vraha, nastrčí do zmíněného policistku.


17.Padlé idoly
Jsou pohřešováni dva mladí lidé - Ryan, basketbalová hvězda, a roztleskávačka Megan. Ani jeden z nich neměl důvod utíkat od rodiny. Obavy vzrůstají, když se na parkovišti, kde měl Ryan zaparkováno auto, najde kaluž krve. Rodiče Megan byli přesvědčeni, že dívka přespala u své nejlepší kamarádky Sheily, ta to však nepotvrdí. Povzbuzující není ani fakt, že oba měli platební kartu, kterou nepoužili, rovněž tak z jejich mobilů nebyly zaznamenány žádné hovory. Vyšetřovatelům se podaří najít havarované auto a v něm Meganiny boty, krátce na to je nalezena i Megan, avšak ve velmi vážném zdravotním stavu. Poté policisté objeví Ryanovu dodávka a v ní části spacák plný krve, tělo však chybí...

18.Prázdné oči
Sára vyšetřuje vraždu šesti dívek - tanečnic z Vegas. Těla pěti z nich byla nalezena v jejích domě, tři z nich přivázané k posteli s podřezanými krky, další dívka Beca byla zjevně sexuálně zneužitá a pátá dívka ležela v jiném pokoji. Zprvu se zdá, že poslední, šestá dívka Cammie měla štěstí a doma nebyla. Vzápětí ji však polomrtvou najde Sára pod postelí a Cammie krátce na to umírá. Před svou smrtí ještě stihne zamrmlat něco, čemu Sára vůbec nerozumí. Pro Warricka je vyšetřování i osobní záležitost, neboť se ukáže, že jednu z obětí znal. Otisky z láhve na místě činu přivedou vyšetřovatele k hudebníku Chrisovi z představení, ve kterém dívky tancovaly. Chris sedí v baru a vůbec neví, že dívky byly zabity a důkazy svědčí o jeho nevině...


19.Ranaři
V havarované limuzíně je nalezen mrtvý muž, později identifikovaný jako Champ Landley, jeho spolujezdec Keller Tyford alias Drops nehodu přežil. Ve voze jsou navíc objeveny drogy a díry po kulkách svědčí o tom, že uvnitř vozu někdo střílel. Krátce na to je nalezena mrtvá dívka, podle průkazu Melissa Gentryová, ale detektivové zjistí, že to byla její nejlepší přítelkyně Simone Molinez. Pitva prokáže, že byla vláčena za autem. DNA z krve v autě přivede vyšetřovatele k Aaronovi Jamesovi z vážené rodiny, další podezřelý je Scotty Brittington, který byl přijat do nemocnice s průstřelem rameni. Začíná být jasné, že došlo k přestřelce mezi dvěma vozy a že zřejmě Simone byla její příčinou. Kdo je ale vrahem?


20.Laboratorní krysy
Grissom s Robbinsem zkoumají v pitevně tělo nalezené v jezeře, ze kterého nečekaně vyběhne krysa a oni ji začnou hledat po celé budově. Po té, co vypadnou pojistky, najdou zvíře u hlavního jističe. David si pro změnu přiváží na pitevnu tělo bez hlavy. Hodgesovi mezi tím přesvědčí zbylé kolegy, že je třeba tajně pomoci jemu a Grissomovi s vraždami podle modelů. Jeho velkolepý plán zkomplikuje Wendy, která přijde na to, že Hodges všem o jejich zapojení do případu lže a že Grissom nic o celé záležitosti neví.


21.Konec Štístka
Kdysi slavný boxer Lorenzo Morales je nalezen utopený v bazénu jednoho zábavního podniku, který vedou George a Doris Babinkianovi. George si kdysi koupil smlouvu na Moralese, vybudoval mu tělocvičnu a trénoval ho. Pitva zjistí, že Morales měl řadu zranění, jen je třeba určit, které z nich bylo smrtelné. Dívky z podniku brzy přiznají, že Morales byl nesnesitelný, zapáchal a stále je obtěžoval. Jedna z mich se přizná, že ho vzala po hlavě páčidlem, ale tato rána nebyla tou osudnou. O smrt utopením se prokazatelně rovněž nejednalo. Postupným pátráním vyšetřovatelé k velkému překvapení zjistí, že Morales přežil zásah šípem os Connora Fostera, který v podniku chránil dívky, alergickou reakci na krevety, které mu prostřednictvím své ženy podstrčil George, i dávku hadího jedu, který mu někdo píchl injekcí do nohy. Kdo je tedy vlastně vrahem?


22.Jazyk plaza
Policie pátrá po pohřešované Chyně de Vere a stopy ji zavedou na ranč Hanka Connorse, kde se Hank před zraky zásahového týmu zastřelí. Hlavu ženy vyšetřovatelé najdou viset vycpanou na zdi spolu s ostatními trofejemi. V obýváku je mokrý koberec a je zřejmé, že se zde čistila krvavá skvrna. Pohřešovaný je také manžel oběti. Jak se ukáže, byl společně s Hankem členem podivného UFO klubu. Podle klubovních zásah je lidskou zbraní meč a useknutím hlavy člověka zemře had z cizího světa. Když však jsou ve vepříně na ranči nalezeny i kosti Chyny, v jedné z nich je stopa po kulce...


23.Hodný, zlý a domina
Ve westernovém baru se někdo pokusil uškrtit lady Kesslerovou. Naštěstí včas zasáhl hlídač Vernon Porter a zavolal pomoc. Kesslerová odmítá sdělit, kdo na ni zaútočil. Je pravděpodobné, že byla i znásilněna, ale test odmítá. Vzápětí policie najde zastřeleného Vernona Portera. CSI dále odhalí fakt, že Kesslerová měla zákaz styku se svou vnučkou, kterou po smrti dcery vychovává bývalý manžel Kesslerové. Je podezřelá, ale Grissom, který se s ní léta zná, jí poskytne alibi a spolu se svým týmem rozřeší případ plný žárlivosti a vydírání.

24.Panenka jako živá
Grissom prochází záznamy o Dellových svěřencích, z nich je už většina mrtvých. Zatím poslední oběť je nalezena v koupelně. Pitva prokáže, že muž byl zabit elektrickým proudem. Vyjde najevo, že jeho soused kradl oběti elektrický proud a nešťastnou náhodou došlo ke zkratu. Zdá se, že za vším je opět vrah miniatur. V záznamech CSI se konečně ukáže jméno pomatené dívky Natalie Davisové. Její pak vypráví příběh svých dvou dcer, Chloe a Natalie. Natalie Chloe zabila a on s Natalií už nedokázal žít. Když se Grissom vrátí do kanceláře, najde tam ke svému zděšení další miniaturní model, tentokrát převráceného auta v poušti, zpod kterého vyčnívá ženská ruka a ještě se hýbe. Když Grissom auto odklopí, najde pod ním figurku Sáry. Je již ale pozdě. Sářino auto je nalezeno v garáži prázdné a Grissom se dozvídá, že v jeho kanceláři byla pouze dívka z úklidu. CSI se podaří Natalii chytit a Grissom se z ní přátelským tónem snaží dostat, co je se Sárou. Natalie však už má opět své chorobné představy


Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Credit - CaptainSpaz

Living Doll Screencaps page 7 - CSIShane West-Liga Vyjímečných

31. ledna 2009 v 22:32 | Sara Sanders |  About Shane/Ray
Tv Prima bude za okamžik vysílat film Liga Vyjímečných se Shanem Westem,takže pokud máte tohohle herce rádi určitě nezapomente koukat:)...


Sean Connery hraje roli světově proslulého dobrodruha Allana Quatermaina, který vede ve filmu LIGA VÝJIMEČNÝCH, ligu mimořádných super hrdinů.. Do Quatermainovy mimořádné ligy patří kapitán Nemo (Naseeruddin Shah), Drákulí upírka Mina Harkerová (Peta Wilsonová), neviditelný muž Rodney Skinner (Tony Curran), agent americké tajné služby Sawyer (Shane West) Dorian Gray (Stuart Townsend), a Dr. Jekyll/Mr. Hyde (Jason Flemyng). Richard Roxburgh ("Moulin Rouge") hraje ligového záhadného náboráře, M.

Členové ligy jsou zapřisáhlí individualisté - odpadlíci - s pestrou minulostí a jedinečným talentem být jak požehnaným tak zatraceným. Nyní se musí naučit vzájemné důvěře a týmové práci ve prospěch civilizace. Bez valné přípravy a ve velmi krátké době se přemístí v mimořádné ponorce kapitána Nema Nautilus, do přední obranné linie : do Benátek, Itálie. Tam, maskovaný šílenec, Fantom, plánuje sabotáž světové konference vůdců tak, že nastraží dominový řetězec explozí, který potopí celé město. Katastrofická hrozba, závratná rizika. Lize výjimečných zbývá na záchranu světa pouhých 96 hodin....

Film natočil podle známých komiksů Alana Moorea (Z pekla) a Kevina O´Neila, režisér Stephen Norrington ("Blade"). Scénář napsal James Dale Robinson. Don Murphy ("Z pekla," "Takoví normální zabijáci") a Trevor Albert ("Groundhog Day," "Bedazzled") jsou producenty filmu a Sean Connery a Mark Gordon ("Zachraňte vojína Ryana") jsou výkonnými producenty. Koproducentem je Michael Nelson.

20 týdenní natáčení probíhalo téměř výhradně v Praze. Částečně se také točilo na Maltě a v Los Angeles.
Shane West

Menší rekonstrukce:)

31. ledna 2009 v 21:03 | Sara Sanders |  Já a bloček
Jak jsem se tak dívala na bloček a procházela rubriky,zjistila jsem,že mi tu chybí spousty běcí tak jsem se rozhodla,že to musím napravit tak ted bude nějákou dobu bloček v rekonstrukci.Kamarád mě také upozornil,že mi nefungují videa tak jak by měli takže budu zpravovat:D...

Pro vás se tím vůbec nic nemění.Článečky budou přibývat normálně dál:):)....Tak vzhůru do toho "PRÁCE PŘECI ŠLECHTÍ":D
Přátelé-Hlášky (4.část)

31. ledna 2009 v 19:56 | Sara Sanders |  F-Hlášky
Chandler (Joeymu): Tou hlavou nesmíš mlátit do zdi každej den!

Rachel: Když jsem ho viděla vycházet z letadla s ní, tak jsem si myslela, že jsem na dně, ale dneska je mi jasný, že je nejdřív dno, pětimetrová vrstva hnoje, a pak já!

Číšník: Můžeme objednávat?
Rachel: Jé, mi jsme se ještě ani nekoukli.
Číšník: Až se kouknete, dejte mi vědět. Já se támhle budu klepat nedočkavostí.

Phoebe: Ty máš cucflek?
Monica: Ale ne, kdepadk, jenom jsem upadla.
Rachel: Na něčí pusu?

Rachel: Jak se tam mám ukázat před všema těma lidma, když vypadám jako cukrová vata!

Ross: Má žena je lesbička!
Joey: No to je gól!

Margha (k Chandlerovi): Jseš ubohej a trapnej. Skáčeš tu jak pero.

Joanna: Zavolal?
Rachel: Bohužel.
Joanna: Proč, proč? Řekl, že zavolá, tak proč nevolá?
Sofie: Třeba má strach z chytré, mocné a úspěšné ženy!
Joanna: Vylezla bys laskavě z mýho zadku?

Ross: Vždyť jsme se rozcházeli!!! …… Jo a pamatuj si, že bylo potřeba dvou lidí, aby se tenhle vztah rozpadl!
Rachel: Jo, tebe a tý holky z copy-servisu, za což si včera přebral plnou zodpovědnost.
Ross: Já nevěděl, za co přebírám zodpovědnost, jasný? Já ten dopis nedočetl!
Rachel: Cože?!
Ross: Usnul jsem nad tím!
Rachel: Ty jsi usnul?!
Ross: Bylo půl šestý ráno a ty ses vykecávala na osmnácti stránkách …… popsaných z obou stran! …… Jo, jo, jo a mimochodem, měla by sis pořádně zopakovat psaní, víš? Máš pravopis jak servírka!
Rachel: Teda já nechápu, jak mě vůbec napadlo se k tobě vracet, mezi náma je úplnej konec!!!
Ross: Mě je to fuk!
Rachel: Jo, hele počkej! Ty pravopisný rady ti přijdou vhod, až budeš každou sobotu večer hrát scrabble s Monicou!
Monica: Hele!
Rachel: Promiň! … Jen mě mrzí, že se nevyspíš jak ti budu strašně chybět!
Ross: Ne, ne, ne, ne, neboj se, že bych nedokázal usnout, ještě mám tvůj dopis.
Rachel: Jo a hele, jen abys věděl, není to tak běžný, nestává se to každýmu a záleží na tom!!!
Chandler: Já to věděl!

Ross: Hej kluci, já mám doma jeden gauč navíc!
Joey: Hele Rossi, nevytahuj se - my tu nemáme nic!

Sophie: Ahoj, přinesla jsem vám makovku!
Joanna: Senza, vlez mi s ní rovnou do zadku!

(Phoebe chce svést kluka, který k ní chodí na masáže a ostatní ji pošťuchují)
Rachel: A proč máš na noze prsten?
Phoebe: Protože je dnes den arabskejch princezen a dejte mi už pokoj!

(Domovník Treeger řval na Rachel a Joey byl za ním jako ochránce Rachel :))
Monica: Řekla jsem ti, ať tam nechodíš!
Joey: Kvůli němu Rachel brečela.
Monica: Rachel brečí pořád!
Rachel: (rozbrečí se) To není pravda!
Jorja-banner

31. ledna 2009 v 19:10 | Sara Sanders |  Bannery se Sarou
Tenhle se poved:)


David a Emily-kiss♥

31. ledna 2009 v 15:59 | Sara Sanders |  BB-bannery

Moc pěkné:D

Michael & Sara - In your Arms

31. ledna 2009 v 15:58 | Sara Sanders |  Michael Scofield and Sara Tancredi
Moc pěkné♥


Maria Bello-info

31. ledna 2009 v 14:17 | Sara Sanders
Maria Bello získala cenu Screen Actors Guild Award za svůj výkon v roli silné a zároveň citlivé pediatričky Dr. Anny Del Amico v televizní sérii Pohotovost. Záhy poté se stala jednou z nejvyhledávanějších hvězd současnosti. Debutovala v televizní sérii Pan a paní Smithovi , kde jí byl hereckým partnerem Scott Bakula. Natáčení tohoto dobrodružství špiónů vyžadovalo, aby se z této nadané herečky na chvíli stala i kaskadérka. Dodnes prohlašuje, že kousky, které se pro tento film naučila, stále ovládá.

Objevila se po boku Bena Stillera a Liz Hurley ve snímku Půlnoc nikdy nekončí či vedle Mela Gibsona v Odplatě. V produkci Jerryho Bruckheimera se v roli tvrdé barmanky Lil, která v New Yorku provozuje odvázaný bar Coyote Ugly, objevila ve filmu Divoké kočky.

V roce 2000 se vrátila z Číny, kde natáčela projekt pro sály systému IMAX China: The Panda Adventure. Tento film je založen na autobiografické knize Ruth Harkness "Lady and the Panda." Příběh kombinuje spektakulární záběry cizích zemí se scénami s pandami obrovskými.

Z dalších filmů jmenujme např. Auto Focus: Muži uprostřed svého kruhu, 100-Mile Rule, Smolař, Tajemné okno, Silver City, Assault on Precinct 13, Sisters, The Dark.

Bello založila Dream Yard Drama Project for Kids, což je nevýdělečný umělecký a vzdělávací program pro děti z Harlemu. Při cestování po Africe a Asii se naučila, jak pomáhat a vzdělávat děti z rodin, které si nemohou dovolit investice do studií svých potomků. Proto je jednou z nejaktivnějších stoupenkyň organizace Save The Children.

V roce 2005 si Maria Bello zahrála jednu z hlavních rolí ve filmu Dějiný násilí (režie David Cronenberg). Objevila se zde jako právnička Edie, které se změní celý život poté, co jejiž manžel Tom (Viggo Mortensen) zabije v sebeobraně dva kriminálníky, kteří přepadli jeho bistro.


Scott Grimes-info

31. ledna 2009 v 14:14 | Sara Sanders |  About Scott/Archie
Scott Christopher Grimes se narodil 9.července 1971 v městě Lowell ve státě Massachusetts a kde také žije se dvěma syny. Má sestru Heather Grimes, která je také herečka. První větší roli získal roku 1986 v hororové sci-fi komedii CRITTERS. Předtím hrál v menších seriálových rolích.

O rok později namluvil hlavní postavičku Pinocchia ve filmu PINOCCHIO A VLÁDCE NOCI. Roku 1988 se opět objevil ve volném pokračování filmu CRITTERS s podtitulem NESTVŮRKY Z VESMÍRU 2. Rok 1994 znamenal obsazení do role Willa McCorkla v seriálu SPRÁVNÁ PĚTKA, který se na obrazovkách objevoval po šest následujících let. Dalšího roku dostal další,spíše menší hereckou příležitost ve filmu KRVAVÝ PŘÍLIV v režii Tonyho Scotta.

V roce 2001 dostal doposud svou největší hereckou příležitost a to v seriálu BRATRSTVO NEOHROŽENÝCH v produkci Stevena Spielberga a Toma Hankse, zde ztvárnil roli seržanta Donalda Malarkeyho. Další seriál,kde Scott účinkuje je POHOTOVOST a od roku 2003 hraje rolI doktora Archieho Morrise. Mezitim byl také obsazen do jedné z rolí animovaného seriálu AMERICAN DAD!

Scott Grimes stále natáčí seriál POHOTOVOST a promlouvá skrze postavičku v AMERICAN DAD.


Eriq La Salle-info

31. ledna 2009 v 13:54 | Sara Sanders |  About Eriq/Peter
Eriq Ki La Salle se narodil 23. července 1962 v Hartfordu (Connecticut, USA) a byl zde vychován pěstounkou Adou Haynes. Navštěvoval divadelní program NYU v roce 1984 a dva roky program na Juilliardu, který nedokončil.

Později vystupoval v několika představeních na Broadwayi. Objevil se také v jedné vedlejší roli ve filmu CESTA DO AMERIKY (1988) s Eddiem Murphym.
Ale asi jeho nejúspěšnější role, ve které si ho diváci mohli nejvíce všimnout, byla Dr. Peter Benton v seriálu POHOTOVOST, ve které účinkoval od roku 1994 do roku 2002.

V roce 1996 režíroval film NEJTVRDŠÍ ZÁPAS, kde také stvárnil jednu z hlavních rolí společně s Forestem Whitakerem a Donem Cheadlem.
V poslední době jsme ho mohli shlédnout ve filmu IRSKÁ KREV (2005), kde stvárnil jamajského drogového gangstera. Hrál zde po boku Vinnieho Jonese, Samanthy Mumby, Lennoxe Lewise, Rogera Daltreyho a dalších.


Jesse Spencer-FOX Winter Party

31. ledna 2009 v 13:47 | Sara Sanders |  Robert Chase and Allison Cameron
Jesse i s Jennifer a Omarem na Zimní party FOXU:)
Laura Innes-info

30. ledna 2009 v 18:56 | Sara Sanders |  About Laura/Kerry
Laura Innes se vtělila do postavy doktorky Kerry Weaverové začátkem druhé sezóny, tehdy se ještě objevovala nepravidelně, ale od třetí sezóny se stala již pravidelnou součástí dalších dílů. Obdržela dvě nominace na cenu Emmy za perfektní stvárnění neústupné a nezávislé Kerry Weaverové. Dodatečně obdržela také tři nominace pro herečku ve vedleší roli Quality Television. Laura měla také příležitost debutovat jako režisérka jednoho dílu Pohotovosti.

Před účinkováním v Pohotovosti, byla Laura nejvíce známa jako Bunny, jako nevázáná ale sladká ex-žena Lowella, v seriálu televize NBC "Wings" ("Křídla").

Laura Innes se narodila v Pontiacu (stát Michigan) a vyrůstala v Birminghamu mezi pěticí sourozenců. Pamatuje si, jak ji jako dítě otec,učitel angličtiny, vzal na slavný Shakespeareovský festival Stratford Shakespeare Festival v Ontariou. to vlastně poprvé ochutnala chuť profesionálního divadla a rozhodla se jednat shodně s radou svého otce ´dělej, co miluješ´.
Po ukončení střední školy začala studovat na Severozápadní univerzitě, kterou zakončila s titulem absolventa divadelních umění. Další etapou jejího života byla práce v divadle v Chicagu spolu s rolí v renomovaném divadle Goodmana, kde hrála Stellu po boku Johna Malkoviche.
Laura vystupovala hostitelsky mimojiné v seriálech : "My So-Colled Life", "Party of Five" a "Brooklyn Bridge", a také v cenou Emmy oceněném seriálu pro kabelovou televizi "And the Band Played On". Laura Innes hrála také v komediálním seriálu "Louie", s účastí komika Louie Andersona.

Na filmovém plátně hrála s Teou Leoni, Morganem Freemanem a Vanessou Redgrave v akčním filmu "Deep Impact", režírovaném hlavní producentkou a režisérkou Pohotovosti Mimi Leder, a také v "Can't Stop Dancing" s hereckým partnerem z Pohotovosti Noah Wylem.


Erik Palladino-info

30. ledna 2009 v 18:49 | Sara Sanders
Erik Palladino se rozhodl stát se hercem poté, co na něj udělal velký dojem oscarový film "Raging Bull" a pořad stanice NBC "Saturday Night Live." Jeho další životní dráha se tak měla hodně odlišovat od cest, které nastupovali jeho vrstevníci. Erik se narodil a vyrostl v dělnickém městě Yonkers a nyní hraje jednu z hlavních rolí v Pohotovosti, družného a pohotového rezidenta doktora Davea Malucciho. "Před dvěma lety jsem hrál v nejméně sledovaném seriálu ("DiResta") v historii televize," říká, "teď hraju v tom nejsledovanějším. Je v tom něco surrealistického."
Erikův otec, nejmladší ze tří bratrů, vlastní podnik zabývající se dodávkou tepla v Bronxu. Jeho matka je učitelka. Ve čtrnácti letech začal hrát s dětskou divadelní skupinou Children's Repertory Company v nedalekém New Rochelle a dokonce se objevil na jevišti off-Broadwayského divadla. Navštěvoval tutéž chlapeckou školu jako Alan Alda (který také hostoval v Pohotovosti), ale od herectví se ještě držel dál, protože jeho kamarádi něčím takovým hluboce pohrdali. Později ale úspěšně složil zkoušky a stal se studentem divadelního herectví na Marymount Manhattan College - což byla, s výjimkou právě tohoto jednoho oboru, čistě dívčí škola - a zde také dosáhl bakalářského titulu.

Přestože si Erik Palladino pochvaloval, že "díky hraní stál můj život na koleji za to," později se rozhodl přidat se k alternativní rockové kapele No Happy Faces, se kterou vystupoval čtyři roky. K tomu, co vystudoval, se však vrátil - to když dostal roli jedné ze stálých rolí v seriálu Comedy Central "Short-Attention Span Theatre." V roce 1996 dělal veejaye na MTV a současně koncertoval s kapelou.

Zlom v Erikově kariéře pravděpodobně nastal dne, kdy se rozhodl ostříhat si své dlouhé vlasy. Hned příští týden nastoupil do seriálu "Love and Marriage," brzy poté pravidelně hostoval v "Murphy Brown" a komediálním "DiResta." Jeho rozhodnutí seriál opustit bylo odměněno rolí v holywoodském trháku "U-571," kde hrál amerického námořníka z druhé světové války, a to po boku takových hvězd jako jsou Matthew McConaughey, Bill Paxton a Harvey Keitel. Objevil se také ve filmech "Can't Hardly Wait" a nezávislých snímcích "This Space Between Us," "The Week That Girl Died" a "Roadkill." Hostoval v "Party of Five." Nedávno dokončil - spolu s Jamesem Earl Jonesem - práci na filmu "Finder's Fee."

Erik Palladino si svého Davea Malucciho, který se nezdráhá v zájmu záchrany pacienta trochu si přizpůsobit předpisy, skutečně užívá. Říká o něm: "Funguje na adrenalin. Rád si utahuje z lidí a čeká, co to s nimi provede. Je houževnatý, má silnou vůli a přímé vystupování."
Ve svém volném čase se Erik věnuje boxu (a jiným sportům), píše a chodí na procházky se svým psem - křížencem. Krom toho je oddaným fanouškem New York Yankees. Narozeniny slaví 10. května.


Kellie Martin-info

30. ledna 2009 v 18:47 | Sara Sanders |  About Kellie/Lucy
Kellie se narodila v slunečné Californii. Vyrostla ve městě Thousand Oaks.Dříve chodila s Joeym Lawrencem Juniorem.Má ráda balet, fotografování a obojí jí perfektně jde.Mezi její oblíbené hudební interprety patří skupina U2, zpěvačky Tori Amos a Alannis Morrissette.Jejím oblíbeným jídlem je zmrzlina! Nejradši si pochutnává na velkých zmrzlinových pohárech.
Jejím snem je žít a fotografovat v jižní Francii.Rádá občas zůstává vzhůru celou noc a sleduje staré filmy.Největší strach má ze samoty. Je rádá, když je kolem ní spousta přátel.

Kellie měla mladší sestru Heather, která však v roce 1998 zemřela.Její manžel Keith studuje práva na Columbia University v New Yorku.Hereckou kariéru započala jako malá. Její babička hlídala děti herce Michaela Landona. Ten, když viděl fotku Kellie, tak ji pozval na konkurs na malou roli v jeho seriálu Father Murphy, kterou Kellie nakonec dostala.Hostovala v jedné epizodě seriálu Pobřežní hlídka nebo také v Show Tracy Ullman.Kellie se dostala na jednu z nejprestižnějších univerzit v USA - na Yale. Zde se věnovala studiu historických umění, ale v roce 1998 školu přerušila, aby mohla hrát v Pohotovosti.

V lednu roku 2000 oznamuje, že končí v seriálu a vrací se zpět na Yale, aby dokončila studia.
Lucy umírá na následky četných ran po pobodání šíleným pacientem.Úspěšně dokončila studia na Yale, aby se pak nadále mohla věnovat také herectví.Jejím posledním počinem byl nízkorozočtový film All You Need.

Radši by si koupila pěkné umělecké dílo za hodně peněz než drahé šaty. "Nejdražší šaty co jsem si koupila, byl model Dolce&Gabana za 1,200 dolarů. Vzala jsem si ho do show Rossie O'Donell a teď už si ho víckrát obléknout nemůžu," říká Kellie.

Nejznámější výrok: "Nechci být super-star jako Julia Roberts nebo Madonna a být na titulní stránce US Magazine ve dvaceti - tak poznáte, že jste opravdová hvězda. Radši chci mít dlouhou a úctyhodnou kariéru."


Sherry Stringfield-info

30. ledna 2009 v 18:39 | Sara Sanders |  About Sherry/Susan
Být seriálvou hvězdou nemusí vždycky znamenat štestí se přesvědčila sympatická Sherry Stringfieldová. Od té doby, co se proslavola jako dr. Susan Lewisová, nemá ani chvilku klid. "Denně natáčení šestnáct hodin, každá scéna se musí několikrát opakovat a kt omu obrvovský zájem fanoušků," posteskla si herečka. "Můj život se od natáčení pohotovosti úplně změnil a žít v takovém tempu se mi vůbec nezamlouvá.

Tato sympatická plavovláska, narozená v roce 1967, začínala na divadení scéně a divadlu se věnovala řadu let, než se do podvědomí diváků dostala coby manželka detektiva Carusa Laura v mnoha cenami ověnčeném seriálu Policie New York. V seriálu pobyla jednu sezónu a pak v roce 1994 byla obsazena do Pohotovosti a za svůj výkon byla nominová na na cenu Emmy. Seriál opustila po třetí sezóně. Nyní plánuje návrat do seriálu na další tři sezóny, tzn. v Pohotovosti ji uvidíme od osmé sezóny.

Na střední škole dělila Sherry Stringfield čas mezi závodní dráhu a dramatická umění do okamžiku, kdy ji učitel přemluvil, aby se zaměřila na blížící se premiéru muzikálu. Sherry vzpomíná: "To bylo něco úžasného - učitel mi dovolil prostě zpívat, tancovat, skákat, běhat kolem scény a hrát všechny možné postavy... Možná by se to dalo přirovnat se školními přestávkami - dělalo se to napočkání, ale dávalo navíc výsledek, na který se ostaní dívali."

Narodila se v Colorado Springs jako nejstarší z trojice sourozenců. Kratce na to se rodiče přestěhovali do Albuquerque, aby se nakonec usadili v Spring (nedaleko města Houston ve státě Texas). Účastnila se studia na herecké konzervatoři (Acting Conservatory of State University of New York), které ukončila v roce 1989.

Několik týdnů po ukončení školy, kdy pracovala v divadelní pokladně v New Yorku, dostala pozvánku na konkurz do seriálu "The Guiding Light", což se ukončilo tříletní smlouvou na roli paní Blakové (její hrdinka naposled utekla z přítelem své matky. Sherry opustila seriál, aby mohla cestovat, a také aby mohla hrát advokátku Lauru Kelly, ženu Johna Kellyho (David Caruso), v seriálu Policie New York.

Její narozeniny jsou 24. června


Mekhi Phifer-info

30. ledna 2009 v 18:36 | Sara Sanders
Mekhi (čti "míkáj") Phifer debutoval výborně zahranou rolí drogového dealera ve filmu "Clockers" režiséra Spikea Leeho a od té doby už svou filmografii obohatil o další díla, např. v nových verzích klasiky - hrál Othella v "O", v televizním filmu "Carmen: A Hip-Hopera". Minulou sezónu se objevil jako Gale Sayers v remaku televizního filmu "Brian's Song".

Ve své nové televizní roli ztvárňuje Phifer arogantního interna, jehož tendence nejdřív jednat a pak se ptát jen zvyšuje zmatek na už tak dost chaotické pohotovosti.

Mekhi se narodil a vyrostl v New Yorku a tady se také zúčastnil konkurzu na film "Clockers". Po roli drogového dealera zapleteného do vraždy následovala komedie "High School High" (Bláznivá škola) a horor "I Stil Know What You Did Last Summer" (Tajemství loňského léta 2), kde si zahrál s Jennifer Love Hewittovou and Freddiem Prinzem Jr. V televizi se Mekhi objevil ve filmech "The Tuskegee Airmen", "Subway Stories" a "Brian's Song" (jako bývalý člen Chicago Bears Sayers). Výborně si poradil s rolí ve filmu "Carmen: A Hip-Hopera", počinu hudební stanice MTV; jeho partnerkou zde byla zpěvačka skupiny Destiny's Child, Beyoncé Knowles. Za výkon ve filmu "A Lesson Before Dying", kde hrál s Donem Cheadlem, byl nominován na cenu NAACP Image Award.

A ve výčtu Phiferových filmů bychom mohli dále pokračovat: "Soul Food", "Hell's Kitchen, NYC", "Tears of a Clown", thriller "An Uninvited Guest" - a také "O", kde zazářil jako nový Othello (spolu s Julií Stilles a Joshem Hartnettem), kapitán školního basketbalového týmu. Mezi jeho poslední filmy patří "The Impostor" (s Garym Sinisem, Madeline Stowe a Vincentem D'Onofrio ze seriálu NBC "Law & Order: Criminal Intent"), "Paid in Full" a "8 Mile", kde byli jeho partnery Brittany Murphy, Kim Basinger a raper Eminem.

Phifer také hostoval v seriálech "Homicide: Life on the Street" a "New York Undercover". Mohli jsme ho také vidět ve videoklipu zpěvačky Brandy "The Boy Is Mine". Phifer je nejmladším majitelem Athletes Foot, obchodního řetězce prodávajícího boty pro sportovce v Kalifornii. Vlastní šest obchodů, z toho dva jsou již v plném provozu.
Žije v Los Angeles, narozeniny slaví 29. prosince.


Rachel-icony☻

30. ledna 2009 v 16:30 | Sara Sanders |  F-Holky Avatary

Grissom-wall:)

30. ledna 2009 v 12:36 | Sara Sanders |  Wallpapery s Gilem

Emily-icony

30. ledna 2009 v 11:22 | Sara Sanders |  Avatary s Temperance